Dijital futbol ajenda
Maclari kolay ve cabuk digital ajendana ekle

Copa del Rey'den takımını seç ve maç programını anında dijital ajandana kaydet.
Yada sadece bir takim.

Abone olmak istediginiz programi seçin – ücretsiz!

Google Calendar
Apple iCal
Microsoft Outlook
Outlook.com / Hotmail

Indirmekle ilgili problem?


Butun maçlar Copa del Rey

Tarih
Mac
Sonuc
Çrş
UD Logroñés - Marino de Luanco
2 – 1
Sal
Lealtad - Cádiz
Sal
Coruxo - CD Mirandés
Sal
Real Jaén - Deportivo Alavés
Sal
SD Logroñés - SD Eibar
Sal
L'Hospitalet - Granada CdF
Sal
Illueca - Deportivo la Coruna
Sal
Marbella FC - CD Guijuelo
Sal
UP Langreo - CD Ebro
Sal
CP Cacereno - AD Alcorón
Sal
UD Socuéllamos - Real Zaragoza
Sal
Club Portugalete - Extremadura UD
Sal
Peña Sport FC - CF Fuenlabrada
Sal
CD Castellón - UD Las Palmas
Sal
SD Tarazona - Rayo Vallecano
Sal
Gimnastica Segoviana - Elche CF
Sal
Zamora CF - Real Sporting de Gijon
Sal
CD Mensajero - CD Tenerife
Sal
Escobedo - Malaga
Sal
Unionistas de Salamanca - Atletico Baleares
Sal
Hércules Alicante - Recreativo de Huelva
Sal
Intercity - Athletic de Bilbao
Sal
Andorra CF - CD Leganés
Sal
AD Ceuta FC - CD Numancia
Sal
FC Cartagena SAD - SD Leioa
Sal
Real Murcia - Real Racing Santander
Çrş
SS Reyes - Cordoba CF
Çrş
El Palmar - Getafe
Çrş
Comillas - Villarreal
Çrş
Tolosa - Real Valladolid
Çrş
El Álamo - Real Mallorca
Çrş
Bergantiños - Sevilla FC
Çrş
UD Melilla - UCAM Murcia CF
Çrş
CF Badalona - Real Oviedo
Çrş
CD Tudelano - Albacete Balompie
Çrş
Pontevedra CF - Ibiza
Çrş
Sestao River - CD Lugo
Çrş
Barakaldo C.F. - Villarrubia
Prş
Melilla CD - Levante
Prş
Peña Azagresa - Celta de Vigo
Prş
Antoniano - Real Betis
Prş
SD Amorebieta - Badajoz
Prş
Peña Deportiva - SD Ponferradina
Prş
CyD Leonesa - Las Rozas
Prş
Lleida Esportiu - Espanyol
Prş
Rayo Majadahonda - Racing Club Ferrol
Prş
UE Llagostera - Haro Deportivo
Prş
CD Laredo - CD Huesca
Prş
UE Cornella - Orihuela
Prş
Gimnastic - UE Olot
Prş
Tamaraceite - UD Almeria
Prş
Mérida AD - La Nucía
Prş
Becerril Campos - Real Sociedad
Prş
Lorca Deportiva - CA Osasuna
Prş
Linares Deportivo - Girona FC
Cts
Ibiza - Albacete Balompie
1 – 1
Cts
Zamora CF - Real Mallorca
0 – 1
Cts
Haro Deportivo - CA Osasuna
1 – 2
Cts
Gimnastic - Real Zaragoza
1 – 3
Cts
UCAM Murcia CF - CD Mirandés
2 – 3
Cts
Real Murcia - CD Leganés
0 – 4
Cts
Club Portugalete - Real Betis
0 – 3
Cts
CD Ebro - SD Ponferradina
1 – 0
Cts
Rayo Majadahonda - CD Tenerife
1 – 1
Cts
Yeclano - Elche CF
1 – 2
Cts
Badajoz - UD Las Palmas
2 – 1
Cts
Sestao River - Athletic de Bilbao
0 – 4
Cts
CF Badalona - Getafe
2 – 0
Cts
CyD Leonesa - CD Huesca
2 – 1
Cts
Recreativo de Huelva - CF Fuenlabrada
0 – 0
Cts
FC Cartagena SAD - Girona FC
2 – 4
Cts
UD Logroñés - Cádiz
1 – 1
Cts
Tamaraceite - Granada CdF
0 – 1
Cts
Marbella FC - Real Valladolid
1 – 1
Cts
Orihuela - Villarreal
1 – 2
Paz
Mérida AD - Celta de Vigo
1 – 4
Paz
Escobedo - Sevilla FC
0 – 5
Paz
CP Cacereno - SD Eibar
1 – 2
Paz
SS Reyes - Espanyol
0 – 2
Paz
Unionistas de Salamanca - Deportivo la Coruna
1 – 1
Paz
Real Jaén - Levante
1 – 1
Paz
AD Ceuta FC - Real Sociedad
0 – 4
Paz
Mérida / La Nucía - Celta de Vigo
Paz
Barakaldo C.F. - Rayo Vallecano
0 – 2
Paz
Pontevedra / Ibiza - Albacete Balompie
Sal
Recreativo de Huelva - CA Osasuna
2 – 3
Sal
Real Zaragoza - Real Mallorca
3 – 1
Sal
Sevilla FC - Levante
3 – 1
Çrş
Ibiza - FC Barcelona
1 – 2
Çrş
Elche CF - Athletic de Bilbao
1 – 1
Çrş
UD Logroñés - Valencia
0 – 1
Çrş
Unionistas de Salamanca - Real Madrid
1 – 3
Çrş
CF Badalona - Granada CdF
1 – 3
Çrş
CD Tenerife - Real Valladolid
2 – 1
Çrş
Girona FC - Villarreal
0 – 3
Çrş
Real Sociedad - Espanyol
2 – 0
Prş
CD Ebro - CD Leganés
0 – 1
Prş
CD Mirandés - Celta de Vigo
2 – 1
Prş
CyD Leonesa - Atlético Madrid
2 – 1
Prş
Badajoz - SD Eibar
3 – 1
Prş
Rayo Vallecano - Real Betis
2 – 2

Süper lig'den takımını seç ve maç programını anında dijital ajandana kaydet.

Football Hockey Basketball 🏎️ Formula 1

Futbol maçlarini ajendama ekle Sezon 2019 – 2020: Eredivisie - Keuken Kampioen Divisie - Eredivisie Vrouwen - Primera Division - Bundesliga - Ligue 1 - Jupiler Pro League - Premier League - Serie A - Superliga - Scottish Premier League - Superleague - Bundesliga Österreich - Superlig - EFL Championship - WK kwalificatie - Vrouwen - Super League Greece - Premjer-Liga - Liga MX - Serie A Brazil - Primera A - Primera Division Argentina - Irish Premier Division - MLS - Swedish Allsvenskan - Chinese Super League - Israel Ligat Ha`Al - Ekstraklasa

Avrupa, kupa ve play off maçlari dahil.

Euro 2020 Championships

✓ Maçlar ✓ Fikstürler ✓ Sonuclar ✓ Puan durumu

Iletisim ve yardimPrivacy policy – Copyright © 2015–2020 De Agendamakers B.V.info@agendamakers.nl

Memnun?