Dijital futbol ajenda
Maclari kolay ve cabuk digital ajendana ekle

Europa League'den takımını seç ve maç programını anında dijital ajandana kaydet.
Yada sadece bir takim.

Abone olmak istediginiz programi seçin – ücretsiz!

Google Calendar
Apple iCal
Microsoft Outlook
Outlook.com / Hotmail

Indirmekle ilgili problem?


Butun maçlar Europa League

Tarih
Mac
Sonuc
Prş
Kaisar Kyzylorda - APOEL FC
1 – 4
Prş
FK Ventspils - Rosenborg BK
1 – 5
Prş
Renova - Hajduk Split
0 – 1
Prş
FC Ararat-Armenia - CS Fola Esch
3 – 3
Prş
FC Astana - Buducnost Podgorica
0 – 1
Prş
KS Teuta Durres - Granada CdF
0 – 4
Prş
Lincoln FC - Rangers
0 – 5
Prş
KuPS - SK Slovan Bratislava
0 – 0
Prş
FC Botosani - FK Shkendija 79
0 – 1
Prş
Bodø/Glimt - Zalgiris Vilnius
3 – 1
Prş
FK Riteriai - FC Slovan Liberec
1 – 5
Prş
IFK Göteborg - FC Kopenhagen
1 – 2
Prş
Lokomotiv Plovdiv - Tottenham Hotspur
1 – 2
Prş
Neftchi Baku - Galatasaray
1 – 3
Prş
FC Flora Tallinn - KR Reykjavik
2 – 1
Prş
Olimpija Ljubljana - HSK Zrinjski Mostar
2 – 2
Prş
CSKA Sofia - Bate Borisov
2 – 0
Prş
Djurgardens IF - College Europa
2 – 1
Prş
FC Sfintul Gheorghe - FK Partizan
0 – 0
Prş
Hibernians FC - MOL Fehervar FC
0 – 1
Prş
KF Laci - Beer Sheva
1 – 2
Prş
Dinamo Tbilisi - Dinamo Moscow
2 – 1
Prş
... - Kairat Almaty
Cum
Riga - SP Tre Fiori
1 – 0
Çrş
Apollon Limassol - Lech Poznań
0 – 5
Prş
FC Ararat-Armenia - Celje
0 – 0
Prş
KuPS - FK Suduva
2 – 0
Prş
MOL Fehervar FC - Stade de Reims
0 – 0
Prş
FC Rostov - M. Haifa
1 – 2
Prş
Besiktas - Rio Ave
1 – 1
Prş
CSKA Sofia - B36 Torshavn
3 – 1
Prş
Djurgardens IF - CFR 1907 Cluj
0 – 1
Prş
Malmö FF - Lokomotiva Zagreb
5 – 0
Prş
Riga - Celtic
0 – 1
Prş
Rosenborg BK - Alanyaspor
1 – 0
Prş
Sporting Charleroi - FK Partizan
1 – 1
Prş
Floriana FC - FC Flora Tallinn
0 – 0
Prş
Beer Sheva - Motherwell
3 – 0
Prş
Steaua Boekarest - FC Slovan Liberec
0 – 2
Prş
APOEL FC - HSK Zrinjski Mostar
2 – 2
Prş
FC Kopenhagen - Piast Gliwice
3 – 0
Prş
FK Sarajevo - Buducnost Podgorica
2 – 1
Prş
Galatasaray - Hajduk Split
2 – 0
Prş
Granada CdF - Dinamo Tbilisi
2 – 0
Prş
Klaksvik - Dinamo Tbilisi
6 – 1
Prş
FC Sheriff Tiraspol - Dundalk FC
1 – 1
Prş
FK Shkendija 79 - Tottenham Hotspur
1 – 3
Prş
Standard Luik - FK Vojvodina
1 – 1
Prş
VFL Wolfsburg - Desna
2 – 0
Prş
FC Basel - Anorthosis Famagusta FC
3 – 2
Prş
LASK Linz - DAC Dunajska Streda
7 – 0
Prş
Legia Warszawa - FC Drita
2 – 0
Prş
AC Milan - Bodø/Glimt
3 – 2
Prş
NK Rijeka - Kolos Kovalivka
0 – 0
Prş
Willem II - Rangers
0 – 4
Prş
Sporting Portugal - Aberdeen
1 – 0
Prş
Dinamo Brest - PFC Ludogorets Razgrad

Memnun?