Dijital futbol ajenda
Maclari kolay ve cabuk digital ajendana ekle

Europa League'den takımını seç ve maç programını anında dijital ajandana kaydet.
Yada sadece bir takim.

Abone olmak istediginiz programi seçin – ücretsiz!

Google Calendar
Apple iCal
Microsoft Outlook
Outlook.com / Hotmail

Indirmekle ilgili problem?


Butun maçlar Europa League

Tarih
Mac
Sonuc
Sal
Winnaar Voorronde - Rangers
0 – 4
Sal
St. Joseph's FC - Rangers
0 – 4
Sal
Gzira United - Hajduk Split
0 – 2
Sal
CSKA Sofia - OFK Titograd
4 – 0
Sal
CSKA Sofia - FK Mladost Podgorica
4 – 0
Çrş
Jeunesse d' Esch - Tobol Kostanai
0 – 0
Prş
FC Pyunik - FC Shkupi
3 – 3
Prş
FC Ordabasy - Torpedo Kutaisi
1 – 0
Prş
FK Ventspils - KS Teuta Durres
3 – 0
Prş
Alashkert FC - Makedonija Gjorce Petrov
3 – 1
Prş
JK Trans Narva - Buducnost Podgorica
0 – 2
Prş
KF Laci - Beer Sheva
1 – 1
Prş
AEK Larnaca - CS Petrocub
1 – 0
Prş
FCI Tallinn - FK Radnicki Nis
2 – 0
Prş
Sabail FK - CS Universitatea Craiova
2 – 3
Prş
FC Flora Tallinn - FK Radnicki Nis
2 – 0
Prş
KuPS - FC Vitebsk
2 – 0
Prş
MFK Ruzomberok - PFC Levski Sofia
0 – 2
Prş
Balzan FC - NK Domzale
3 – 4
Prş
FK Riteriai - Klaksvik
1 – 1
Prş
SK Brann - Shamrock Rovers
2 – 2
Prş
Dinamo Tbilisi - UE Engordany
6 – 0
Prş
FC Shakhtyor Soligorsk - Hibernians FC
1 – 0
Prş
Debreceni VSC - FK Kukesi
3 – 0
Prş
FK Kauno Zalgiris - Apollon Limassol
0 – 2
Prş
Malmö FF - Ballymena United FC
7 – 0
Prş
Akademija Pandev - HSK Zrinjski Mostar
0 – 3
Prş
M. Haifa - Mura
2 – 0
Prş
Dinamo Tbilisi - Winnaar Voorronde
6 – 0
Prş
Molde FK - KR Reykjavik
7 – 1
Prş
FK Liepaja - Dinamo Minsk
1 – 1
Prş
FK Radnik Bijeljina - Spartak Trnava
2 – 0
Prş
Brondby IF - FC Inter Turku
4 – 1
Prş
Crusaders FC - B36 Torshavn
2 – 0
Prş
Brann Bergen - Shamrock Rovers
2 – 2
Prş
Speranta Nisporeni - Neftchi Baku
0 – 3
Prş
CS Fola Esch - FK Cukaricki Stankom
1 –
Prş
CS Fola Esch - FC Chikhura Sachkhere
1 – 2
Prş
Connah's Quay Nomads - Kilmarnock
1 – 2
Prş
Olimpija Ljubljana - Rigas FS
2 – 3
Prş
FCSB - FC Milsami Orhei
2 – 0
Prş
DAC Dunajska Streda - Cracovia
1 – 1
Prş
Zeta Golubovci FK - MOL Fehervar FC
1 – 5
Prş
College Europa - Legia Warszawa
0 – 0
Prş
FK Cukaricki Stankom - Banants Erevan
3 – 0
Prş
Steaua Boekarest - FC Milsami Orhei
2 – 0
Prş
Aberdeen - RoPS
2 – 1
Prş
Cork City FC - FC Progrès Niederkorn
0 – 2
Prş
St. Patrick's Athletic FC - IFK Norrkoping
0 – 2
Prş
Cliftonville FC - FK Haugesund
0 – 1
Prş
Siroki Brijeg - Kairat Almaty
1 – 2
Prş
Honved Boedapest - Zalgiris Vilnius
3 – 1
Prş
Breidablik Kopavogur - FC Vaduz
0 – 0
Prş
Stjarnan - Levadia Tallinn
2 – 1
Prş
Stjarnan - Levadiakos
2 – 1
Prş
RAFC Antwerp - FC Viitorul Constanta
Prş
Aris - AEL Limassol
Prş
FC Utrecht - HSK Zrinjski Mostar
1 – 1
Prş
AZ - BK Hacken
0 – 0
Prş
FK Haugesund - PSV
0 – 1
Prş
FC Mariupol - AZ
0 – 0
Prş
Feyenoord - Dinamo Tbilisi
4 – 0

Süper lig'den takımını seç ve maç programını anında dijital ajandana kaydet.

Football Hockey Basketball 🏎️ Formula 1

Futbol maçlarini ajendama ekle Sezon 2019 – 2020: Eredivisie - Keuken Kampioen Divisie - Eredivisie Vrouwen - Primera Division - Bundesliga - Ligue 1 - Jupiler Pro League - Premier League - Serie A - Superliga - Scottish Premier League - Superleague - Bundesliga Österreich - Superlig - EFL Championship - WK kwalificatie - Vrouwen - Super League Greece - Premjer-Liga - Liga MX - Serie A Brazil - Primera A - Primera Division Argentina - Irish Premier Division - MLS - Swedish Allsvenskan - Chinese Super League - Israel Ligat Ha`Al - Ekstraklasa

Avrupa, kupa ve play off maçlari dahil.

Euro 2020 Championships

✓ Maçlar ✓ Fikstürler ✓ Sonuclar ✓ Puan durumu

Iletisim ve yardimPrivacy policy – Copyright © 2015–2020 De Agendamakers B.V.info@agendamakers.nl

Memnun?