Dijital futbol ajenda
Maclari kolay ve cabuk digital ajendana ekle

UEFA Conference League'den takımını seç ve maç programını anında dijital ajandana kaydet.
Yada sadece bir takim.

Abone olmak istediginiz programi seçin – ücretsiz!

Google Calendar
Apple iCal
Microsoft Outlook
Outlook.com / Hotmail

Indirmekle ilgili problem?

Butun maçlar UEFA Conference League

Tarih
Mac
Sonuc
Sal
Mosta - Spartak Trnava
3 – 2
Sal
Mons Calpe - FC Santa Coloma
1 – 1
Sal
Buducnost Podgorica - KF Laci
1 – 0
Prş
FK Liepaja - Struga
1 – 1
Prş
Noah - KuPS
1 – 0
Prş
Sileks - CS Petrocub
1 – 1
Prş
Inter - Puskas
1 – 1
Prş
FK Suduva - Valmiera
2 – 1
Prş
Honka - NSI Runavik FC
0 – 0
Prş
Rigas FS - Klaksvik
2 – 3
Prş
Sant Julia - Gzira United
0 – 0
Prş
Levadia Tallinn - St. Joseph's FC
3 – 1
Prş
Dundalk FC - Newtown
4 – 0
Prş
MSK Zilina - Dila
5 – 1
Prş
FC Milsami Orhei - FK Sarajevo
0 – 0
Prş
Racing Union Luxembourg - Breidablik Kopavogur
2 – 3
Prş
Glentoran - The New Saints
1 – 1
Prş
MOL Fehervar FC - Ararat Erevan
1 – 1
Prş
Europa FC - FK Kauno Zalgiris
0 – 0
Prş
FH Hafnarfjordur - Sligo Rovers
1 – 0
Prş
Partizan Tirana - FC Sfintul Gheorghe
5 – 2
Prş
FC Shkupi - Llapi
2 – 0
Prş
NK Domzale - Swift Hesperange
1 – 0
Prş
Bala Town FC - Larne
0 – 1
Prş
Birkirkara - SP La Fiorita
1 – 0
Prş
FC Drita - Dečić
2 – 1
Prş
Paide Linnameeskond - Śląsk Wrocław
1 – 2
Prş
Sutjeska Niksic - Gagra
1 – 0
Prş
Velez Sarsfield - Coleraine
2 – 1
Prş
NK Maribor - Banants Erevan
1 – 0
Prş
Tre Penne SP - FC Dinamo Batumi
0 – 4
Prş
Siroki Brijeg - Vllaznia Shkodër
3 – 1
Prş
Stjarnan - Bohemians
1 – 1
Sal
NK Domzale - Honka
1 – 1
Sal
FK Kauno Zalgiris - The New Saints
0 – 5
Sal
FC Prishtina - Connah's Quay Nomads
4 – 1
Sal
SS Folgore/Falciano - Hibernians FC
1 – 3
Çrş
FK Cukaricki Stankom - Sumqayit
0 – 0
Prş
Ararat Erevan - Śląsk Wrocław
2 – 4
Prş
FC Astana - Aris
2 – 0
Prş
Panevėžys - FK Vojvodina
0 – 1
Prş
KuPS - Vorskla Poltava
2 – 2
Prş
Sochi - FC Inter Baku
3 – 0
Prş
Olimpija Ljubljana - Birkirkara
1 – 0
Prş
FK Qarabag - Ashdod
0 – 0
Prş
Rigas FS - Puskas
3 – 0
Prş
Molde FK - Servette
3 – 0
Prş
FK Austria Wien - Breidablik Kopavogur
1 – 1
Prş
Dinamo Tbilisi - M. Haifa
1 – 2
Prş
F91 Dudelange - Bohemians
0 – 1
Prş
IF Elfsborg - FC Milsami Orhei
4 – 0
Prş
Hammarby IF - NK Maribor
3 – 1
Prş
AEL Limassol - Vllaznia Shkodër
1 – 0
Prş
KS Teuta Durres - Inter Club D'Escaldes
0 – 2
Prş
CSKA Sofia - FK Liepaja
0 – 0
Prş
FC Viktoria Plzen - Stade Brestois 29
2 – 1
Prş
Apollon Limassol - MSK Zilina
1 – 3
Prş
FC Kopenhagen - Torpedo BelAZ
4 – 1
Prş
CS Petrocub - Sivasspor
0 – 1
Prş
FC Dinamo Batumi - Bate Borisov
0 – 1
Prş
Lokomotiv Plovdiv - Slovácko
1 – 0
Prş
FK Suduva - Raków Częstochowa
0 – 0
Prş
Riga - FK Shkendija 79
2 – 0
Prş
Gzira United - NK Rijeka
0 – 2
Prş
KF Laci - CS Universitatea Craiova
1 – 0
Prş
Spartak Trnava - Sepsi
0 – 0
Prş
HB Torshavn - Buducnost Podgorica
4 – 0
Prş
Arda - Beer Sheva
0 – 2
Prş
FC Shkupi - Santa Clara
0 – 3
Prş
FC Basel - Partizan Tirana
3 – 0
Prş
Steaua Boekarest - Shakhtyor Karaganda
1 – 0
Prş
Larne - AGF Aarhus
2 – 1
Prş
KAA Gent - Vålerengen IF
4 – 0
Prş
Sutjeska Niksic - M. Tel Aviv
0 – 0
Prş
Velez Sarsfield - AEK Athene
2 – 1
Prş
Hibernian - FC Santa Coloma
3 – 0
Prş
Aberdeen - Häcken
5 – 1
Prş
Linfield FC - Borac Banja Luka
4 – 0
Prş
Valur Reykjavik - Bodø/Glimt
0 – 3
Prş
Újpesti TE - FC Vaduz
2 – 1
Prş
Dundalk FC - Levadia Tallinn
2 – 2
Prş
FC Drita - Feyenoord
0 – 0
Prş
FK Partizan - DAC Dunajska Streda
1 – 0
Prş
Pogoń Szczecin - Osijek
0 – 0
Prş
FH Hafnarfjordur - Rosenborg BK
0 – 2
Prş
Hajduk Split - Tobol Kostanai
2 – 0
Prş
Shakhtar Donetsk - CS Fola Esch
1 – 2
Sal
Bohemians - PAOK Salonika
Sal
Linfield FC - CS Fola Esch
Prş
KuPS - FC Astana
Prş
Tobol Kostanai - MSK Zilina
Prş
Lokomotiv Plovdiv - FC Kopenhagen
Prş
Sochi - FK Partizan
Prş
IF Elfsborg - Velez Sarsfield
Prş
Rosenborg BK - NK Domzale
Prş
AEL Limassol - FK Qarabag
Prş
Riga - Hibernians FC
Prş
FC Dinamo Batumi - Sivasspor
Prş
KF Laci - RSC Anderlecht
Prş
M. Haifa - HB Torshavn
Prş
Vitesse - Dundalk FC
Prş
CSKA Sofia - Osijek
Prş
Trabzonspor - Molde FK
Prş
Kolos Kovalivka - Shakhtyor Karaganda
Prş
FC Prishtina - Bodø/Glimt
Prş
FK Cukaricki Stankom - Hammarby IF
Prş
Śląsk Wrocław - Beer Sheva
Prş
Paços de Ferreira - Larne
Prş
FK Vojvodina - LASK Linz
Prş
KAA Gent - Rigas FS
Prş
FC Luzern - Feyenoord
Prş
The New Saints - FC Viktoria Plzen
Prş
Spartak Trnava - M. Tel Aviv
Prş
Hibernian - NK Rijeka
Prş
Raków Częstochowa - Rubin Kazan
Prş
Újpesti TE - FC Basel
Prş
Breidablik Kopavogur - Aberdeen
Prş
Shamrock Rovers - KS Teuta Durres
Cum
Santa Clara - Olimpija Ljubljana

Memnun?