UEFA Conference League'den takımını seç ve maç programını anında dijital ajandana kaydet.
Yada sadece bir takim.
Thursday
Thu
Inter Club D'Escaldes
-
Vikingur
(2–1)
2 – 1
Thursday
Thu
Magpies
-
Dundalk FC
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
NK Domzale
-
Balzan FC
(1–4)
1 – 4
Thursday
Thu
FC Santa Coloma
-
Penybont
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
Birkirkara
-
NK Maribor
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
Europa FC
-
Dukagjini
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
Paide Linnameeskond
-
B36 Torshavn
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
JK Trans Narva
-
FC Pyunik
(0–3)
0 – 3
Thursday
Thu
Rigas FS
-
Makedonija Gjorce Petrov
(4–1)
4 – 1
Thursday
Thu
FC Milsami Orhei
-
Panevėžys
(0–1)
0 – 1
Thursday
Thu
Honka
-
Tobol Kostanai
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
Levadia Tallinn
-
MSK Zilina
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
Dinamo Minsk
-
FK Zeljeznicar
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
Zimbru
-
SP La Fiorita
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
FC Dinamo Batumi
-
Dinamo Tirana
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
Dila
-
DAC Dunajska Streda
(2–0)
2 – 0
Thursday
Thu
Neman Grodno
-
FC Vaduz
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
Egnatia Rrogozhinë
-
FC Avan Academy
(4–4)
4 – 4
Thursday
Thu
Egnatia Rrogozhinë
-
FC Ararat-Armenia
(2–2)
2 – 2
Thursday
Thu
Víkingur Gøta
-
Inter Club D'Escaldes
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
Gjilani
-
FC Progrès Niederkorn
(0–2)
0 – 2
Thursday
Thu
Connah's Quay Nomads
-
KA Akureyri
(0–2)
0 – 2
Thursday
Thu
Glentoran
-
Gzira United
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
Arsenal Tivat
-
Alashkert FC
(1–6)
1 – 6
Thursday
Thu
St. Patrick's Athletic FC
-
F91 Dudelange
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
SS Cosmos
-
Sutjeska Niksic
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
Dundalk FC
-
Magpies
(3–1)
3 – 1
Thursday
Thu
Vllaznia Shkodër
-
Linfield FC
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
Haverfordwest County
-
FK Shkendija 79
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
Derry City
-
HB Torshavn
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
Vikingur
-
Riga
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
FC Shkupi
-
Hegelmann Litauen
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
FK Sarajevo
-
Torpedo Kutaisi
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
Crusaders FC
-
Haka
(1–0)
1 – 0
Tuesday
Tue
Atlètic Club d'Escaldes
-
FK Partizan
(0–1)
0 – 1
Tuesday
Tue
The New Saints
-
Swift Hesperange
(1–1)
1 – 1
Tuesday
Tue
Hamrun Spartans
-
Dinamo Tbilisi
(2–1)
2 – 1
Tuesday
Tue
Tre Penne SP
-
Valmiera
(0–3)
0 – 3
Tuesday
Tue
Ballkani
-
Larne
(3–0)
3 – 0
Wednesday
Wed
Struga
-
Buducnost Podgorica
(1–0)
1 – 0
Wednesday
Wed
FC Midtjylland
-
FC Progrès Niederkorn
(2–0)
2 – 0
Wednesday
Wed
CSKA Sofia
-
Steaua Boekarest
(0–1)
0 – 1
Wednesday
Wed
Fenerbahçe
-
Zimbru
(5–0)
5 – 0
Thursday
Thu
FC Ordabasy
-
Legia Warszawa
(2–2)
2 – 2
Thursday
Thu
Qäbälä FK
-
Omonia Nicosia
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
FK Qarabag
-
Omonia Nicosia
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
Bodø/Glimt
-
Bohemians 1905
(3–0)
3 – 0
Thursday
Thu
CSKA Sofia
-
Sepsi
(0–2)
0 – 2
Thursday
Thu
Ferencvarosi
-
Shamrock Rovers
(4–0)
4 – 0
Thursday
Thu
Djurgardens IF
-
FC Luzern
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
APOEL FC
-
FK Vojvodina
(2–1)
2 – 1
Thursday
Thu
Auda
-
Spartak Trnava
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
FC Viktoria Plzen
-
FC Drita
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
M. Tel Aviv
-
CS Petrocub
(3–0)
3 – 0
Thursday
Thu
PAOK Salonika
-
Jerusalem
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
SSC Farul
-
Urartu
(3–2)
3 – 2
Thursday
Thu
CFR 1907 Cluj
-
Adana Demirspor
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
Torpedo BelAZ
-
AEK Larnaca
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
Beer Sheva
-
Panevėžys
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
Celje
-
Vitoria Guimaraes
(3–4)
3 – 4
Thursday
Thu
Osijek
-
Zalaegerszegi TE
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
FC Twente
-
Hammarby IF
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
Club Brugge KV
-
AGF Aarhus
(3–0)
3 – 0
Thursday
Thu
FK Austria Wien
-
Borac Banja Luka
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
Lech Poznań
-
FK Kauno Zalgiris
(3–1)
3 – 1
Thursday
Thu
NK Rijeka
-
Dukagjini
(6–1)
6 – 1